+90 216 622 33 33

Sosyal Medyada Biz}

Spor Okulları Kayıtlarımız Devam Ediyor
Türkiye'nin en iyi Spor Okulları arasında yer alan Spor Okullarımızın Ücretsiz Kayıtları devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

SANCAKTEPE’DE SİTELER YARIŞTI!

Sancaktepe Belediyesi Spor Okulları ve Sancaktepe Kent Konseyi’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu Sancaktepe’de Siteler Yarışıyor spor turnuvalarının kura çekimleri takım sorumlularının katılımıyla 10.01.2019 tarihinde Sancaktepe Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

20.02.2019 Tarihinde Voleybol final maçlarının sonunda düzenlenen Kupa ve Madalya Törenine; Ak Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Sn. Şeyma Döğücü, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Sn. Mehmet Genç, Sancaktepe Kent Konseyi Başkanı Sn. Ali Yıldız, STK Temsilcileri, Site Yöneticileri ve çok sayıda site sakini katılım sağladı.

 

Turnuvaya;

Basketbol branşında               : 03 bay takım,

Voleybol branşında                : 07 bay takım,    03 bayan takım

Masa Tenisi branşında           : 22 bay ferdi,      08 bayan ferdi sporcu

Yüzme branşında                             : 11 bay ferdi,      05 bayan ferdi sporcu

Okçuluk branşında                          : 11 bay ferdi,      08 bayan ferdi sporcu

Bilek Güreşi branşında           : 07 bay ferdi,

 

Toplamda: 173 site sakini komşumuz, sporcu olarak katılım sağladı.

 

VOLEYBOL TURNUVASI

Bay kategorisinde toplam 7 takımın mücadele ettiği turnuva, 8/10/12/20 Şubat 2019 tarihlerinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

  1. Lagün Sitesi
  2. Kelebekia Sitesi
  3. Resim İstanbul Sitesi

olarak gerçekleşti.

Bayan kategorisinde toplam 3 takımın mücadele ettiği turnuva, 07 Şubat 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

  1. Resim İstanbul Sitesi
  2. Kent Konseyi
  3. Kelebekia Sitesi

olarak gerçekleşti.

 

MASA TENİSİ TURNUVASI

Bay kategorisinde toplam 22 sporcunun mücadele ettiği turnuva, 15 Ocak 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

  1. Mustafa Solmaz / Kelebekia Sitesi
  2. İhsan Tökü / Lagün Sitesi
  3. Cenker Özlü / Triad Park Sitesi

olarak gerçekleşti.

Bayan kategorisinde toplam 08 sporcunun mücadele ettiği turnuva, 15 Ocak 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

  1. Selma Yılmaz Külcü / Resim İstanbul Sitesi
  2. Işıl Ünal / Kent Konseyi
  3. Nilüfer Kantekin / Kent Konseyi

olarak gerçekleşti.

 

YÜZME TURNUVASI

Bay kategorisinde toplam 06 sporcunun mücadele ettiği turnuva, 13 Ocak 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

 

  1. Atakan Ünsal (35,34) Derece / Resim İstanbul Sitesi
  2. Şahin Ünlü (37,08) Derece / Resim İstanbul Sitesi
  3. Özgür Sönmezer (41,49) Derece / Resim İstanbul Sitesi

olarak gerçekleşti.

 

Bayan kategorisinde toplam 05 sporcunun mücadele ettiği turnuva, 17 Ocak 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

 

  1. Melisa Kıranta (37,39) Derece / Kelebekia Sitesi
  2. Olga Toros (39,69) Derece / Resim İstanbul Sitesi
  3. Gülşah Terazi (54,88) Derece / Resim İstanbul Sitesi

olarak gerçekleşti.

 

OKÇULUK TURNUVASI

 

Bay kategorisinde toplam 11 sporcunun mücadele ettiği turnuva, 15 Ocak 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

 

  1. Emre Batmaz (137) Puan / Lagün Sitesi
  2. Müslüm Durmuz (126) Puan / Resim İstanbul Sitesi
  3. Cemil Gümüş (126) Puan / Resim İstanbul Sitesi

olarak gerçekleşti.

 

Bayan kategorisinde toplam 08 sporcunun mücadele ettiği turnuva, 15 Ocak 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

 

  1. Dilek Karaduman (118) Puan / Kent Konseyi
  2. Nilüfer Kantekin (117) Puan / Kent Konseyi
  3. Nalan Badır (78) Puan / Kent Konseyi

olarak gerçekleşti.

 

 

BASKETBOL TURNUVASI

 

Bay kategorisinde toplam 03 takımın mücadele ettiği turnuva, 15 Şubat 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

 

  1. Resim İstanbul Sitesi
  2. Lagün Sitesi
  3. Sarı Evler Sitesi

olarak gerçekleşti.

 

 

BİLEK GÜREŞİ TURNUVASI

 

Bay kategorisinde toplam 07 sporcunun mücadele ettiği turnuva, 15 Ocak 2019 tarihinde Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

Turnuvada sıralama;

  1. Alkan Şeker /Resim İstanbul Sitesi
  2. Cemil Gümüş / Resim İstanbul Sitesi
  3. Halil Dede / Kent Konseyi

olarak gerçekleşti.

 

ENLER

 

En Centilmen Takım     :  Köyceğiz Sitesi Bay Voleybol Takımı

Yılın Sporcusu              : Melisa Kıranta(Yüzme, Voleybol- Bay/Bayan, Masa Tenisi, Okçuluk)

*En centilmen takım ve yılın sporcusu organizasyon komitesi kararı ile belirlendi.

1 (Copy) 2 (Copy) 3 (Copy) 4 (Copy) 5 (Copy) 6 (Copy) 7 (Copy) 8 (Copy) 9 (Copy) 10 (Copy) 11 (Copy) 12 (Copy) 13 (Copy) 14 (Copy) 15 (Copy) 16 (Copy) 17 (Copy) 18 (Copy) 19 (Copy)

 

 

22 Şubat 2019
10 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN