+90 216 622 33 33

Sosyal Medyada Biz}

Spor Okulları Kayıtlarımız Devam Ediyor
Türkiye'nin en iyi Spor Okulları arasında yer alan Spor Okullarımızın Ücretsiz Kayıtları devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Şampiyon Sporculardan Başkanımız Erdem’e ziyaret

Türkiye Wushu ve Kick Boks Şampiyonası’ndan madalyalarla dönen Sancaktepe Belediyesi Spor Okullarımızda yetişen sporcuları ve teknik heyeti makamında kabul eden Başkanımız İsmail Erdem elde edilen derecelerin önemine dikkat çekerek, başarılı sporcuları tebrik etti.

26 Haziran Cuma günü gerçekleşen ziyarette  Başkan Yardımcımız Muhammed Ali Cankatar ve Takımımız hazır bulundu.

Başarılı sporcuları makamında kabul eden Başkanımız İsmail Erdem, sporcuları ve Antrenör Mustan Özkaran’ı tebrik etti. Erdem:  “Hep söylediğim gibi; biz yapılanlarla yetinmeyen bir anlayışı benimsiyoruz. ‘Sürekli Gelişim’ diyerek, durmaksızın çalışıyor, başarılarımıza yeni başarılar ekliyoruz” dedi. Başkanımız: “İşte bu çerçeveden bakıldığında Sancaktepe Belediyesi Spor Okullarımızın ilçemizi temsildeki rolünü dikkatlerinize sunarım. Öncelikle bu ortamda sporcu gençlerimiz yetişiyor ve yetişmeye devam edecek. Bunun yanında gittiğiniz her maçta ilçemizin adını duyuruyor ve sporcularımız için yeni bir ufuk oluyorsunuz” dedi.

Başkanımız İsmail Erdem  ”İnanıyorum yeni spor salonlarımızın sunduğu imkânlarla yetişecek gençlerimiz, ilçemizi ileride dünya şampiyonalarında, olimpiyatlarda temsil etmeye devam edecek başarılı ve ahlaklı sporcular olacaktır. Bugün yetişen Avrupa ve Türkiye şampiyonlarının sayısı artacak, Olimpiyat şampiyonları bu güzide tesislerimizde yetişecektir” dedi.

Başkan Yardımcımız Muhammed Ali Cankatar ise  Sancaktepe Belediyesi Spor Okullarımızın  iddialı olduğu uzak doğu sporlarında da her geçen yıl başarılarını katlayarak yükselişine devam ettiğini belirterek, bizler uzak doğu sporlarında yaptığı altyapı hizmetlerini büyük bir titizlikle yürütüyor ve bu çalışmanın karşılığını sporcularımızın elde ettiği başarılar ile almaya devam ediyoruz.Yurt içinde elde ettiğimiz başarıların Uluslar arası organizasyonlarda da devam edeceği temennisiyle sporcu kardeşlerimizi ve teknik heyeti başarılarından ötürü tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

02 Eylül 2015
863 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN