+90 216 622 33 33

Sosyal Medyada Biz}

Spor Okulları Kayıtlarımız Devam Ediyor
Türkiye'nin en iyi Spor Okulları arasında yer alan Spor Okullarımızın Ücretsiz Kayıtları devam ediyor.
TÜMÜNÜ GÖR

Başkanın Mesajı

 

Değerli Sancaktepeli Hemşehrilerim,
Bizler, HAMURU MİLLET aşkıyla yoğurulmuş, KUMAŞI HİZMET sevdasıyla biçilmiş, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen seçilmişleriz. 9 yıl önce, sizlerin teveccühleriyle; ‘Gelişim’ sözü vererek hizmet maratonuna başladık. Büyük coşku ve heyecanla çıktığımız yolda, ilçemizin ihtiyacı olan hiçbir alanı boş geçmeden çalıştık, ürettik. Bugün şunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliyoruz: Biz, Sancaktepe’de tarih yazdık. Her sayfası bir ‘Gelişim Destanı’ olan bu tarihi, sizlerle beraber yazdık. Genç Sancaktepemiz artık büyüdü. Yeni açılan geniş caddeleri, modern binaları, donatı alanları, parkları, bahçeleri, yapımı büyük bir süratle devam eden dev kültür&sanat merkezleri, spor tesisleri, sağlık yatırımları ile büyüdü. Daha da önemlisi; toplumsal birlik, beraberlik, kardeşlik yapısına önem veren ‘insan odaklı’, ‘insana yatırım yapan’ yönetim anlayışıyla büyüdü. Hedeflerimizi gerçekleştirirken en büyük güvencemiz, kuşkusuz ki, siz saygıdeğer hemşehrilerimizin bizlere olan inancı, güveni ve desteğiydi. Sizlerle yakaladığımız sinerji sayesinde sevginin, kardeşliğin, birliğin, paylaşımın, değişimin ve gelişimin en güzel örneklerini ilçemizde sergiledik. Sancaktepe’de spor alanında gerçekleştirdiğimiz icraatları paylaştığımız bu internet sitesi vasıtasıyla 9 yılda spor okullarımızda yaptıklarımızı ve yeni hedeflerimizi bulabileceksiniz.

Bugün gelinen noktada, Sancaktepe Belediye Spor Kulübü olarak bugüne kadar yetiştirdiğimiz resmi 20.675 Lisanlı Sporcu ile İstanbul’un köklü spor kulüplerini geride bırakarak en çok lisanslı sporcu yetiştiren 2 kulüpten biri olduk. Sancaktepe Belediyesi Sporcu Laboratuvarı projesi ile spor okulları’mızda eğitim gören çocuklardan 7-11 yaş aralığındaki sporcuların, fiziksel uygunluklarına göre branşlara yönlendirilmesi, kas, lif, vücut yapıları gibi özelliklerine bakılarak kendilerine uygun olan en doğru antrenmanı yapabilmeleri için sporcu programları uygulanarak geleceğin olimpiyat şampiyonları yetiştirilecektir

Geçmişe gururla bakarken, gelecek için daha da umutlanıyoruz. Bizlere duyduğunuz güven ve gösterdiğiniz destek için teşekkürlerimi sunarak, ‘Gelişime devam’ diyorum.

Saygılarımla…

İsmail Erdem Sancaktepe Belediye Başkanı